Harem Night Clup Katalog

Harem Night Clup Katalog isminden de anlaşılacağı gibi pek çok seksi kadının bulunduğu, gözde kadınların bulunduğu bir konsepte sahiptir.

Harem nedir?
Harem aslında Osmanlı döneminde sarayın bağımsız bölümlerine verilen isimdir. Saraydaki kadınların erkeklere görünmeden bulunabildikleri ortamdır aynı zamanda. Daha sonra harem cariye temin etme yeri olarak değişmiştir ve saray içerisinde bu cariyelerin 400-1600 arasında kadından oluştuğu belirtilmektedir. Padişah ve şehzade gibi saray soyundan olan erkeklere buradan kadın temin edilir, geceler düzenlenir, eğlenceler yapılırdı.

Harem Night Clup Katalog

Harem Night Club Katalog size bu kültürden bir kesit sunacak ortamı sağlamaktadır. Pek çok kadının yer aldığı gece kulübü ortamında kendinizi bir anda padişah gibi hissedebilirsiniz. Size özel danslar, erotik şovlar ile harika dakikalar yaşamanız mümkün. Haremde çalışan kadınlar oldukça eğitimlidir ve her biri birbirinden güzel, mükemmel vücutlara sahiptir. Son derece sıcak kanlı tavırları ile gönülleri kolayca fethederler. Onlardan biri ile özel olarak vakit geçirmek isterseniz bunu belirtebilir ve ilginizi dile getirebilirsiniz.

Özel dans şovları ile istediğiniz müziklerle seksi kıyafetli kadınları yavaş yavaş soyabilir ve size özel odalarda daha yakın temas halinde olabilirsiniz. Burada özel dans odalarındaki yakınlaşmalarınız daha sonra otel odanıza taşabilir. Harem Night Club ‘a gitmeden Harem Night Club Katalog seçeneği ile katalogtan gözünüze kestirdiğiniz ve sizin tarzınıza uygun olan kadını belirleyebilir ve otelde özel hizmet alabilirsiniz. Kıbrıs gece hayatı çok hızlı olduğu ve eğlence hayatı hızlı şekilde aktığı için tüm bunları daha önceden planlamalısınız. Aynı gün her istediğinizi organize edip ayarlayamayabilirsiniz. Çünkü Kıbrıs’a her gün yüzlerce kişi kaçamak yapmak için eğlenmek için geliyor ve bu kataloglarda bulunan kişileri talep edebiliyorlar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için mutlaka daha önceden rezervasyon yaparak uygun koşulları yaratmalı ve programınızı hazırlamalısınız.

Aynı konu gideceğiniz mekanlar için de son derece önemlidir. Hem uygun fiyatlar ödemek hem de mekanlara girişte sorun yaşamamak adına önceden kendimizi tanıtmamız daha doğru olacaktır. 15 yıldır Kıbrıs Gece Hayatı sektörünün içinde olmamız sebebiyle mekanlarla ilgili hakimiyetimiz üst safhadadır ve bu tarz konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Bir Cevap Yazın